Pracoviště

Příjezd

Cestu k nám naleznete dle přiložené mapky, pokud byste bloudili, orientačním bodem je HOTEL ALABAMA na Mladoboleslavské ulici, odkud Vás navedou modrobílé šipky.

Parkování

Připravili jsme Vám pohodlné parkoviště přímo na našem pozemku před klinikou.

Čekárna

Je upravena pro pohodlí Vaše i Vašich miláčků, pokud je pěkné počasí, můžete využít i připravené lavičky v klidném zahradním zákoutí před klinikou, výhledově zde též bude vybudován dětský koutek.

Ordinace

Slouží k většině setkání s Vámi, zde Vaše zvířátko klinicky vyšetříme, eventuálně odebereme potřebné vzorky, či provedeme sonografické vyšetření. Zde si též můžete vybrat z nabídky doplňkového sortimentu – diety, antiparazitika, krmné doplňky, rádi Vám poradíme, eventuálně objednáme zboží dle dohody.

RTG

Zvířata rentgenujeme v indikovaných případech s majitelem starším 18 let, v těhotenství není možné u RTG asistovat. V některých případech – některé ortopedické vyšetření, kontrastní studie míchy a močového traktu – je nutno RTG vyšetření provádět v celkové anestezii.

Přípravna

Tato multifunkční místnost slouží k přípravě zvířat k operacím, zároveň zde provádíme odstraňování zubního kamene ultrazvukem a další stomatologické vyšetření. Součástí je též vana použitelná k rehabilitaci malých psů po ortopedických a neurochirurgických zákrocích, či traumatech. Je zde i laboratorní koutek.

Operační sál

Operační sál slouží ke všem komplikovanějším operačním výkonům, vstup je povolen pouze personálu kliniky, vzhledem k vysokým nárokům na asepsi prostředí. Sál je vybaven pro širokou škálu operací, samozřejmostí je inhalační anestezie a monitory pro sledování životních funkcí pacienta.

Hospitalizace

Slouží k stabilizaci pacientů po operacích, ve vážném stavu a při provádění složité diagnostiky. Boxy mají vyhřívanou podlahu.