O nás

MVDr. Alžběta Maradová

Narodila jsem se v roce 1972. Na VŠV v Brně jsem promovala v roce 1997. V průběhu studia a ihned po absolutoriu jsem strávila několik měsíců na zahraničních stážích – veterinární klinika v Ženevě ve Švýcarsku, v Birminghamu a v Medical Referal Centre v Manchesteru v GB. V roce 1998 jsem nastoupila jako lékařka do Veterinární Nemocnice Libuš v Praze, kde jsem pracovala deset let jako specialista na sonografii, interní medicínu a intenzivní péči , v těchto oborech též nabízím své služby referujícím lékařům. Budu provádět většinu sonografických a laboratorních vyšetření a také budu převážně pečovat o Vaše zvířecí přátele, pokud budou muset být hospitalizováni.

MVDr. Dalibor Marada

Narodil jsem se v roce 1968. Na VŠV v Brně jsem promoval v roce 1994. Po krátkém působení v Chropyni a Frýdku – Místku jsem v roce 1996 nastoupil do firmy Veterinární Péče MVDr.Vojtěcha Nováka v Praze a spolupodílel se na vzniku tehdy unikátního pracoviště Veterinární Nemocnice Libuš v Praze 4, které vzhledem ke svému nepřetržitému provozu požaduje od svých zaměstnanců širokou škálu znalostí a dovedností a setrvalé sebevzdělávání. Od roku 1999 se věnuji zejména chirurgii měkkých tkání a ortopedii , zabývám se též nemocemi páteře a očí , pravidelně se účastním odborných seminářů s danou tématikou doma i v zahraničí. Do nedávna jsem působil ve Veterinární Nemocnici Libuš jako jeden z hlavních chirurgů . Setkáte se se mnou při všech ortopedických vyšetřeních a operačních zákrocích, budu též vyšetřovat Vaše mazlíčky v případě očních obtíží.

MVDr. Hanuš Velebný

MVDr. Hanuš Velebný je absolvent VFU v Brně, promoval v roce 1994. Po absolvování základní vojenské služby nastoupil na Veterinární kliniku Vedilab v Plzni. Mezi léty 1999 a 2020 pracoval ve Veterinární nemocnici AA-Vet v Praze. Od roku 2021 jej najdete na Veterinární klinice Maradovi v Mělníku.

Dr. Velebný se dlouhodobě věnuje neurologickým pacientům a to jak diagnostice, tak i terapii včetně neurochirurgie. Dále se zabývá ortopedickou diagnostikou zejména rozlišení ortopedických a neurologických příčin kulhání. Kromě neurochirurgie se zabývá i ostatní chirurgií ve většině jejího rozsahu. V ordinaci se nevyhýbá ani ostatním chorobám psů a koček a rád Vám pomůže i mimo obory na které se zaměřuje.

MVDr. Hanuš Velebný je členem Komory veterinárních lékařů ČR (KVL ČR) a Evropské asociace veterinárních neurologů (ESVN).

MVDr. Adéla Schauflerová

Narodila jsem se v roce 1986 a Veterinární a Farmaceutickou Univerzitu v Brně jsem absolvovala v roce 2011.

Působila jsem několik let na větších pražských klinikách (Vet. Klinika v Kolmé, klinika Fénix), působila jsem též v rámci veterinární záchranné služby PET Medic. Rok a půl jsem pracovala v Německu na klinice poskytující urgentní péči.

Zabývám se medicínou psů a koček, drobných savců- hlodavců, králíků, fretek a plazů a chirurgií měkkých tkání.

MVDr. Tereza Huráková (Šindelářová)

Promovala jsem na Veterinární univerzitě v Brně v roce 2021. Během studií jsem se účastnila odborných seminářů a absolvovala praxe na různých veterinárních pracovištích.

Od roku 2020 se specializuji na drobné savce, včetně jejich dentálního ošetření a chirurgie. Věnuji se interní medicíně, stomatologii psů a koček, a drobné chirurgii.

Setkáte se se mnou převážně při vyšetřování vašich menších mazlíčků - morčat, králíků, fretek a dalších drobných zvířat.

MVDr. Nikola Burdejová

MVDr. Zuzana Wolfová

veterinární asistenti

Hana Beránková, CertCAAPR (fyzioterapie a rehabilitace malých zvířat)

Lucie Lejdarová, Dis. (fyzioterapie a rehabilitace malých zvířat)

Iveta Černá

Anna Perlíková

Andrea Finfrlová

Eliška Soudská

Michal Richter

Irena Nedorostová

Lenka Macháčková

Zuzana Mrňáková

Petra Hrubá- toho času na mateřské dovolené

recepční

Jaroslava Tichá

Martin Droppa