Pracoviště

Příjezd

Cestu k nám naleznete dle přiložené mapky, pokud byste bloudili, orientačním bodem je HOTEL SWAMI na Mladoboleslavské ulici, odkud Vás navedou modrobílé šipky.

IMG_7277.JPG

Parkování

Připravili jsme Vám pohodlné parkoviště přímo na našem pozemku před klinikou.

Čekárna

Je upravena pro pohodlí Vaše i Vašich miláčků.

IMG_7276.JPG

Ordinace

Slouží k většině setkání s Vámi, zde Vaše zvířátko klinicky vyšetříme, eventuálně odebereme potřebné vzorky, či provedeme sonografické vyšetření. Zde si též můžete vybrat z nabídky doplňkového sortimentu – diety, antiparazitika, krmné doplňky, rádi Vám poradíme, eventuálně objednáme zboží dle dohody.

IMG_7287.JPG

RTG

Zvířata rentgenujeme v indikovaných případech s majitelem starším 18 let, v těhotenství není možné u RTG asistovat. V některých případech – některé ortopedické vyšetření, kontrastní studie míchy a močového traktu – je nutno RTG vyšetření provádět v celkové anestezii.

IMG_7356.JPG

Přípravna

Tato multifunkční místnost slouží k přípravě zvířat k operacím, zároveň zde provádíme odstraňování zubního kamene ultrazvukem a další stomatologické vyšetření.

Operační sál

Operační sál slouží ke všem komplikovanějším operačním výkonům, vstup je povolen pouze personálu kliniky, vzhledem k vysokým nárokům na asepsi prostředí. Sál je vybaven pro širokou škálu operací, samozřejmostí je inhalační anestezie a monitory pro sledování životních funkcí pacienta.

sál
IMG_7336.JPG

Hospitalizace

Slouží k stabilizaci pacientů po operacích, ve vážném stavu a při provádění složité diagnostiky. Boxy mají vyhřívanou podlahu.

IMG_7318.JPG

Fyzioterapie

Rehabilitační místnost k fyzioterapii psů i koček s hydrovanou s podvodním pásem.

WhatsApp Image 2021-01-20 at 18.20.09.jpeg