Provoz kliniky

MIMO ORDINAČNÍ DOBU FUNGUJE POHOTOVOST PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOHODĚ

Neobjednané pacienty ošetříme v ordinační době:

Po - Pá 9:00 - 11:30 hod. 15:00 - 19:00 hod.
So 9:00-19:00 hod
Ne 9:00-19:00 hod

Na našem pracovišti je možné platit platební kartou.

Pohotovost

Pokud potřebujete pohotovostní ošetření, vždy dopředu volejte na 731 777 052, pokud se nedovoláte nebo je aktivní záznamník, zkuste to za pár minut nebo pošlete sms. Pokud se Vám neozveme zpět v krátké době, nemůžeme se Vám věnovat a je nutné kontaktovat jiné pracoviště.

I jiná pracoviště kontaktujte vždy nejdříve telefonicky, vyhnete se tak časovému prodlení, pokud Vás nemohou přijmout.

Kdy vyhledat pohotovost?

Pokud Vaše zvíře jeví náhle známky výrazné apatie, poruch vědomí, ztíženého dýchání,dušení, náhle se mu zvětšuje břicho a snaží se zvracet, krvácí z tělních otvorů nebo ran ve větší než malé míře, má křeče, rodí a porod nepokračuje i přes silné kontrakce nebo je hmatný nepostupující plod v porodních cestách,pokud je důvodné podezření na pozření jedu a jiných nebezpečných chemikálií,ztráta hybnosti…

Kdy není nutné pohotovost kontaktovat?

Jakékoliv chronické problémy, kdy není ohrožen život zvířete,mírný třes zvířete, změny nálady, kulhání na jednu končetinu bez zjevného traumatu, jednorázové zvracení nebo mírný průjem bez krve, svědění kůže i uší…

Vzhledem k tomu, že mnoho pracovišť omezilo pohotovostní ošetření nebo, ačkoliv tuto službu inzerují, skutečnost je jiná, rozhodli jsme se pro Vás uvést tyto informace.

Pohotovostní služba je služba nadstandardní, vyžadující mimořádné pracovní nasazení a obětování určitých přirozených biorytmů ze strany lékařů, proto by neměla být v žádném případě zneužívána. Neslouží v žádném případě k poskytování neurgentních konzultací apod. Pohotovostní služby se snažíme poskytnout vždy, pokud je to v našich fyzických a časových možnostech, pokud však dochází k tomu, že jsme opakovaně burcováni ze zbytečných důvodů nebo pacient , který si sjednal pohotovostní ošetření, bez omluvy nedorazí, je tím plýtváno našimi silami a ochotou poskytovat tuto službu do budoucna.

Pohotovostní příplatek činí 500 až 2000 Kč.